את הטרמינל מוביל צוות קטן, מקצועי ומסור שמחויב להצלחת הפעילות. אנחנו עובדים כצוות, בשיתוף פעולה, עובדים קשה ושואפים להשתפר ולהיות הכי טובים שאפשר. הטרמינל הוא הרבה מעבר לעבודה הוא בית בשבילנו מוזמנים להכיר אותנו קצת.

לימור פרץ אזולאי, סמנכ"ל שיקום

לימור הצטרפה לעמותה לאחר שהשתתפה כמאיירת במחזור א' של תוכנית ההכשרה של טרמינל בת-ים הראשון. לפני עבדה כמעצבת בחברת כרמית ועיצבה אריזות עבור חברת נסטלה וגוגל ישראל מאז שהצטרפה לצוות הניהול של העמותה הספיקה ללוות ארבע מחזורי הכשרה של מעצבים, לנהל את תחום החינוך, להוביל הקמה של תוכניות חינוך בשיתוף עם קרן רוטשילד ובצלאל אשר פעלה בבתי ספר ברחבי הארץ. לימור שותפה להקמה של הטרמינל החדש ותחום השיקום של העמותה, כיום מובילה את התחום. לימור בעלת תואר בחינוך מדוד ילין, לימודי תעודה בשיקום באומנות מבית איזי שפירא ותואר שני בלימודי משפחה מהאקדמית תל אביב- יפו.

דורית רשף, מנהלת תחום השיקום

דורית הגיע אלינו מעמותת 'כנפיים – כי לאומנות אין גבולות' שם תפקדה כסמנכ"לית, שותפה להקמה, וחברת ועד מנהל. לפני עבדה "בפורום הישראלי" בקשר יהודי ישיר עם התפוצות ועוד לפני בתחום הביופארם, הביוטכנולוגיה פרמצבטיקה ומדיקל דיווייסס. דורית אחראית על הניהול של פעילות השיקום, הקשר השוטף עם המתמודדים, מתאמי הטיפול ואנשי השיקום.

עודד גרינוולד, עובד סוציאלי 

עודד הצטרף לצוות השיקום לפני שנה, אחראי על העבודה הפרטנית עם המתמודדים במפעלי השיקום. לפני שהצטרף אלינו עודד עבד עם מסגרות של קידום נוער בירושלים, חוות אורי (נוער בסיכון), רטורנו (קהילת טיפולית למכורים), הדריך קבוצות בעמותת עלם וצוותי שיקום בקידום נוער ת"א. לעודד תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסטית בר אילן, ושני בעבודה סוציאלית קלינית מהאוניברסיטה העברית. הוא בעל תעודה בהנחיית קבוצות.

אביבה לונדון, מנהלת פרויקטים בלב הכתום

אביבה הצטרפה אלינו לאחרונה להוביל את הפרויקטים של מפעלי השיקום. לפני כן אביבה עבדה באקים ישראל כרכזת סנגור קהילתי בסיוע ותמיכה לאנשים עם מוגבלות שכלית ומשפחותיהם, הפיקה את אירועי נט"ל עמותה לנפגעי טרור ומלחמה, היתה תקציבאית  בחברת ההפקות "ד'פלוס" וגם שותפה להקמה של בר 'אוטו' בכפר סבא. בנוסף היא בעלת תואר  B.Ed – בחוג לניהול עסקי חברתי של מכללת סמינר הקיבוצים ולימודי תעודה ב "הבצפר" בוגרת ומצטיינת בלימודי דוברות ,יחסי ציבור פרסום ושיווק.

דליה טופז, מנהלת עבודה בלב הכתום

דליה הצטרפה אלינו מתחילת פעילות השיקום של העמותה, כיום אחראית על העבודה השוטפת במפעל ועל הנחייה והתאמת העבודה למתמודדים בלב הכתום. דליה הגיעה אלינו מתחום הרכש והלוגיסטיקה בתעשייה האווירית.

רינת טל, מדריכה שיקומית בחצר

רינת שותפה להקמת פעילות החצר מיום היווסדה ומדריכה את המתמודדים אשר עובדים בחצר. רינת הקימה את  "סוקולינה" – עסק המתמקד בעיצוב חללי פנים עם צמחים, רינת מלווה ומייעצת לבתים וחללים עסקיים, מפתחת ומעבירה סדנאות וקורסים על צמחים ואנשים. כותבת על עיצוב הבית עם צמחים ב-Ynet עיצוב ואדריכלות.

קים שר, מדריך שיקומי

קים נולד וגדל בדרום הולנד (בעיר איינדהובן) לאחר מכן עלה לישראל הישר אל מצפה חרשים בצפון הארץ. כיום גר בשכונת שפירא בתל אביב, מלמד בבינ״ה, מדריך סיורים עירוניים ועובד בפרויקטים בתחום הקיימות. קים בעל תואר ראשון ושני בפילוסופיה והיסטוריה מאוניברסיטת אמסטרדם (UvA)

גונן קלמן, סמנכ"ל כספים ותפעול

גונן הגיע אלינו מתנועת הצופים, שם תפקד כרכז מפעלים בהנהגת דן ולאחר מכן כרכז תקציב במחלקת הגשמה במטה התנועה, מלבד זאת גונן בעל תואר ראשון במדיניות ציבורית בממשל ומשפט בשערי משפט, השתתף בתוכנית גל למנהיגות מקומית ותפקד כמנכ"ל אגודת הסטודנטים.

עומר גולד, מנהל תפעול

עומר הגיע אלינו לאחר עבודה ארוכה בהיי-טק ותקופת מנוחה כמעסה, נווד ונזיר ויפאסנה.

בר גנץ, מנהלת את האירועים

בר היא מעצבת מוצר, בוגרת המכון הטכנלוגי חולון, בעלת המותג  ‏‎Bowstudio‎‏ בוגרת המחזור השני של תוכנית החממה בטרמינל. כיום מנהלת את פעילות האירועים במתחם. 

ענת ציגלמן,  מנהלת תוכנית החממה

לענת ותק של 20 שנה כאשת תקשורת. בין תפקידיה הבולטים: כתבת, עורכת ורכזת כתבים בעיתון הארץ של קבוצת שוקן, עורכת משנה בחדשות 2, ועורכת משנה של ערוצי העיצוב והאדריכלות באתר xnet של קבוצת ידיעות אחרונות, מיום היווסדו ועד סגירתו. מאז ענת מנהלת את חממת המעצבים ומובילה את תהליך ההכשרה של המעצבים הצעירים בעמותה. 

לפרטים על תוכנית החממה - 051-5515095.


אילנה כרמלי לנר, אוצרת הגלריה החברתית

לאילנה מעל לעשרים שנות ניסיון בעולמות עיצוב, אומנות, אוצרות וניהול. בשנים האחרונות אצרה כשלושים תערוכות משלב המחקר דרך איסוף חומרים, עיצוב החלל, כתיבת טקסטים והדרכה בסיורים ובתערוכות . אילנה מנטורית ומלווה מעצבים במסגרות שונות. מלבד זאת היא גם בעלת MA בעיצוב משולב HIT  ו – BA בעיצוב אופנה, שנקר ותעודת אוצרות מאוניברסטית תל- אביב. אילנה היא האוצרת הראשית שלנו.

ויקה מילמן, מנהלת התקשורת השיווקית

מעצבת תעשייתית, בוגרת המכון הטכנולוגי  HIT חולון בעלת המותג "ויקו" סטודיו לעיצוב אירועים. ויקה השתתפה במחזור הראשון של החממה בטרמינל. בשנים האחרונות ויקה אחראית על הנוכחות שלנו ברשתות החברתיות. 

עידן קוקה מנהל חדר הפודקאסט – הקוקפיט  

בוגר מכללת ספיר בתקשורת ורדיו. מומחה תוכן רדיופוני ותקשורת שיקומית. מקים מחלקת התוכן ברדיו פוקוס, תחנת הרדיו שיקומית לאסירים. עורך ומפיק לשעבר ברשת ב'. מנחה סדנאות פודקאסט ותקשורת שיקומית לעסקים, בוגרים נוער וילדים.

עידן הרברט - מנהל הסדנה 

עידן בוגר המחזור השני של תוכנית 'החממה' הוא מעצב תעשייתי, בעל תואר ראשון בעיצוב תעשייתי בHIT  במכון הטכנולוגי חולון, בעלים של הרברט סטודיו לעיצוב ופיתוח מוצרים, פרקטים- דקורטיבים.

אריה עמית - מנהל התחזוקה

אריה הוא תושב העיר בת-ים, בעל BA בחינוך ממכללת דוד ילין. MA במנהל עסקים וייעוץ ארגוני מהמכללה למנהל מגיע אלינו עם ניסיון עשיר בניהול פרוייקטים ותפעול בארגון 'איחוד והצלה' ועמותת 'נצח יהודה'.