קטלוג המתנות 2024 של טרמינל עיצוב בת-ים


"מה בפנים?" שת"פ בין חנוך פיבן X טרמינל עיצוב בת-ים 

במציאות החדשה, שבה אלפי משפחות וילדים פונו מבתיהם, טרמינל עיצוב בת-ים וחנוך פיבן משיקים ערכה לילדים המפונים מעוטף עזה, שדרות ועוד- וכעת אינם חיים בביתם. ערכת "מה בפנים?", אשר מחולקת לכל אותם ילדים, חושפת את הילדות והילדים אל תוך עולם היצירה והצבע של פיבן בצורה מהירה ומהנה -  ומזמינה אותם ליצור דיוקן אישי באמצעות מגוון של חפצים וחומרי יצירה. דרך היצירה יכולים הילדים לבטא רגשות ומחשבות בדרך מאפשרת ומעצימה.

הזמנת הערכה

בכל ערכה, יש מגוון חפצים כדוגמת צעצועים שיצאו מכלל שימוש, פקקים, כפתורים, שרוכים ועוד הפתעות רבות. בנוסף הערכה כוללת קרטון ביצוע, מספרים, דבק, ודפים צבעוניים, בערכה יש דף הסבר עם QR שיוביל לסרטון שיהווה מפגש וירטואלי עם חנוך פיבן במטרה לעורר השראה ולהסביר כיצד להשתמש בערכה.

אני מזמינים את הילדים להעלות את הדיוקן האישי לגלריה דיגיטלית ואף להצטלם עמו. הילדים מוזמנים גם לספר במילים את תוכן היצירה לצד היכרות עם הילד- שמו, מאיפה בארץ. בתום המלחמה, נזמין את אותם ילדים להציג ברחבי הטרמינל את הדיוקנאות האישיים שלהם. דווקא ברגעים מאתגרים אלו, היצירה מזמנת לנו הזדמנות משחקית להתבונן פנימה דרך שיח פנימי משמעותי.

חשוב לציין כי המארזים מיוצרים ונארזים במפעלי השיקום של טרמינל עיצוב בת-ים, ע"י מתמודדי נפש בליווי צוות מקצועי מהימן ומעצבים אשר נרתמו לטובת המיזם.

עיצוב ומיתוג הילה כהן ; מג'נונה | אינסטגרם @i.am.majnuna מעצבת מחממה ד׳ שלנו שנרתמה לפרויקט מכל הלב!

הזמנת הערכה

''הלב הכתום'' הוא מפעל שיקומי המעסיק מתמודדי נפש ומקנה להם כלים לעבודה וחזרה הדרגתית לשגרה. המפעל מיצר מוצרי עיצוב שתכננו ועיצבו מעצבים צעירים השייכים לקהילת הטרמינל. אנחנו מזמינים מעצבים ויזמים לתמוך בפעילות שלנו ולייצר במפעל, בתנאים ידידותיים.