אתי לוי

אתי לוי אמנית, מתמחה בציור אינטואיטיבי והובלת תהליכי יצירה. אתי מאמינה שהאמנות היא כלי המאפשר לחקור ולהביע את עצמנו, את הכישורים הייחודיים לנו ואת תחומי התעניינותנו. בוגרת בהצטיינות תואר ראשון במדרשה לאמנות בית ברל ותואר שני באמנויות בבצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב.

מה נלמד בסדנה:
ציור אינטואיטיבי הוא ציור שמגיע מתוך הידע הפנימי שלנו, מהחיבור לעצמי הגבוה שלנו, מחיבור למוח הבטן. 
"מוח הבטן״ הוא המוח האחראי על האינטואיציה שלנו והוא הבסיס לציור האינטואיטיבי. הוא החיבור שלנו לרגש הכי אותנטי שלנו ועל זה נאמר - "תחושות הבטן". בסדנא נלמד להשתמש בכלי של ציור אינטואטיבי ככלי לביטוי עוצמתי ולהכרות מעמיקה עם עצמנו.  

כמה זמן נמשך הכיף הזה:

סדנה של שעה

נחווה חיבור לעצמי הפנימי שלנו וניצור ציור אינטואיטיבי בטכניקה של צבעי אקריליק. העיקרון המנחה יהיה תחילה דרך המוזיקה והתנועה באופן חופשי ולאחר מכן נעבור לעבודה על גיליונות כדי להרחיב את השהייה לחיבור ולרגש שלנו. אין צורך בנסיון קודם.

סדנה של שעתיים

ניצור סדרה של 2-3 ציורים בהם נחווה חיבור לעצמי הפנימי שלנו וניצור ציור אינטואיטיבי בטכניקה של צבעי אקריליק. העיקרון המנחה יהיה תחילה דרך המוזיקה והתנועה באופן חופשי ולאחר מכן נעבור לעבודה בסדרה על קנבס כדי להרחיב את השהייה לחיבור ולרגש שלנו.   נלמד כיצד אנו יכולים להתחבר ולטפח את האינטואיציה שלנו, דרך ההתבוננות, התנועה, המוזיקה, הרישום והציור. אין צורך בנסיון קודם.            

סדנה של שלוש שעות

ניצור סדרה של 2 ציורים בהם נחווה חיבור לעצמי הפנימי שלנו וניצור ציור אינטואיטיבי בטכניקה של צבעי אקריליק. העיקרון המנחה יהיה תחילה דרך המוזיקה והתנועה באופן חופשי ולאחר מכן נעבור לעבודה על קנבס גדול כדי להרחיב את השהייה לחיבור ולרגש שלנו. נלמד כיצד אנו יכולים להתחבר ולטפח את האינטואיציה שלנו, דרך ההתבוננות, התנועה, המוזיקה, הרישום והציור. אין צורך בנסיון קודם. 

לפרטים:
[email protected]