מיה קרמן

לאחר שנים בהם מילאתי תפקידי סמנכ"לית במשרדי הפרסום המובילים בארץ החלטתי להתחבר לתשוקה האמיתית שלי  - ארומתרפה. זו היתה הנקודה שבה הבנתי שיש לי תפקיד - אז לקחתי את כל הכלים והניסיון המקצועי שלי ויצאתי למסע. אספתי סביבי צוות אנשים שהם הטובים ביותר בתחומם ויחד בראנו את KA .KA (כח החיים במצרית עתיקה) הוא מותג של מוצרים וכלים לחיזוק הנפש והלב - תערובות שמנים אתריים המבוססות על מתכונים עתיקים. 

מה נלמד בסדנה:

סוד הקסם של שיטת הריפוי העתיקה – הארומתרפיה, המגיעה אלינו מהמכשפים שריפאו את הפרעונים ועד המציאות שבה אנחנו חיים היום. בסדנא נלמד על ההיסטוריה של הארומתרפיה, על יתרונותיה וחסרונותיה של השיטה, נבין כיצד שמנים ארומטיים יכולים לעזור לנו לרפא את עצמנו וכיצד הם משפיעים עלינו רגשית והתנהגותית. יחד נעבור סקירה של השמנים ונכיר את הסגולות של כל אחד מהם, נלמד להריח ונסיים בבנייה של תערובת אישית לכל אחד.

כמה זמן נמשך הכיף הזה:

סדנה של שעה

מפגש חווייתי מלא בניחוחות משכרים. נכיר צמחי מרפא שניתן להשתמש בהם ביום יום, נגלה את סגולותיהם ונהנה מחווית ריחות קסומה.

סדנה של שעתיים

מפגש המשלב התנסות עם עשייה פעילה. נכיר את צמחי המרפא, נהנה מהארומות המרפאות שלהם ונכין בושם שמנים אישי.

סדנה של שלוש שעות

מפגש מלא ומעמיק בעולם הארומתרפיה והחוכמה העתיקה. נספר את הסיפור של גילוי המתכונים העתיקים, נכיר מספר צמחי מרפא מרכזיים שיכולים לשמש אותנו בחיי היום יום בדרך קסם. נלמד על סגולות כל צמח, נתנסה בפועל בהשפעה של הריחות הללו עלינו ונכין בושם שמנים אישי.

בסיום המפגש כל משתתף יצא עם סטיק שמן שיצר.

לפרטים:
[email protected]