רינת טל

מעצבת צמחיית פנים, מלווה ומייעצת לבתים וחללים עסקיים; מעבירה סדנאות לארגונים וחברות, מעצבים ואדריכלים; כותבת בנושא ב-Ynet עיצוב ואדריכלות; ומאמינה שהצמחים הם כלי להתבוננות עצמית, להתפתחות וליצירת קשרים וקהילות.


מה נלמד בסדנה:

לצמחי הבית יש כוח להכניס חיים, חמימות וסטייל לכל חלל. אך המפתח הראשון להצלחה עם צמחים הוא בחירה נכונה של צמחים המתאימים לחלל ולאנשים. בסדנה נקבל ידע, כלים מעשיים להצלחה עם הצמחים והמון דוגמאות מבתים מעוצבים עם צמחים.

כמה זמן נמשך הכיף הזה:

סדנת טעימה של שעה ורבע

נלמד את העקרונות הבסיסיים של גידול צמחים: איך לבחור נכון צמחים? איך נדע לכמה אור זקוק הצמח או מתי להשקות? איך לבחור כלים לצמחים? איך לשלב אותם בעיצוב? וכיצד נראית שגרת טיפול בסיסית בצמחי הבית? 

סדנה של שעתיים

נעמיק ונלמד את כל היסודות של גידול צמחים בבית; נלמד איך לייעל את תקציב העציצים שלנו ואת דרכי הטיפול בהם, כדיי להשיג מקסימום אפקט במינימום כסף+מאמץ; ונדבר על אבחון בעיות בצמחים, טיפול ושיקום. 


סדנה של שלוש שעות

הסדנה מיועדת לעוסקים בעיצוב פנים והום סטיילינג ומעוניינים לשלב צמחים בעבודותיהם (שיישארו חיים אחרי הצילומים). נלמד את יסודות עבודת הפלנט סטיילינג ותצאו עם כלים מקצועיים לבחירה הנכונה של הצמחים, הקנייה, ההצבה, והעבודה עם הלקוחות.

לפרטים:
[email protected]